пятница, 21 марта 2014 г.

Презентація збірки «Арфами золотими» в Музеї Тичини

19 березня  група учениць нашої гімназії стали учасницями Всеукраїнського проекту «Листи Тичині» спільного з Всеукраїнською ініціативою «Додай читання».
·        Кузьменко Маргарита 5-Б
·        Корбут Ксенія  5-А
·        Устінова Євгенія 5-А
·        Єжак Валерія 5-А
·        Гончарук Яніна 5-А
·        Щука  Олеся 5-А
разом з координатором проектної групи Пірог Аліною Григорівною відправились до  Літературно-меморіального  музею-квартири Павла Тичини (Київ, вулиця Терещенківська,5) для участі у церемонії вручення організаторами проекту примірника рукописної книги «Арфами золотими» колективу гімназії. 

Відбулась презентація, що  стала підсумком Всеукраїнського проекту «Листи Тичині», у літературно-музичній вітальні Музею.
Нагадаємо, восени 2013 року Всеукраїнська ініціатива «Додай читання» спільно з Музеєм Тичини залучила до поетичної творчості школярів, запросивши їх до участі в проекті «Листи Тичині». Впродовж осені до організаторів надійшли листи з віршами від учнів 5-7 класів з Києва, Рівного та Городка (Львівська обл.). Рукописи віршів з ілюстраціями до них були переплетені в унікальну збірку-рукопис, яка тепер зберігатиметься у фондах Музею-квартири Павла Тичини. Друковані примірники збірки «Арфами золотими» урочисто передано у київські школи - учасниці, представники яких завітали на презентацію, це гімназія №267, спеціалізована школа №97 та ліцей №144. 
Юні автори отримали компакт-диски з електронною версією книги «Арфами золотими». Поетична збірка поетів - початківців стала присвятою віршеві Павла Тичини «Арфами, арфами», якому цьогоріч виповнюється 100 років, а обкладинку книги прикрасив малюнок класного керівника 5-А класу Дяченко Лесі Олексіївни, яка із задоволенням долучилась до учнівського проекту.
Юних поетес, учениць нашої гімназії, вітали письменниця Лариса Ніцой, поетеса, журналістка Оксамитка Блажевська, директор бібліотеки ім. Реріха Іванна Щербина, представник Музею Тичини Юлия Коваленко, автор ініціативи «Додай читання» Євгенія Пірог.
Ми щиро вдячні батькам, що долучилися до проекту, за активну підтримку творчих спрямувань та духовного розвитку школярської юні. Вдячність також усім креативним учасникам, завдяки кому в просторі музею вітали поетичні настрої, звучали  римовані рядки та вільне творче слово.




А. Г.  Пірогучитель образотворчого мистецтва.





Комментариев нет:

Отправить комментарий